Mgr. Ivana Kočišová

Asistent predaja

Referencie klientov (8)

Chcem sa poďakovať pani Kočišovej za jej ústretovosť a osobitý prístup pri riešení predaja nehnuteľnosti. Rád by som sa poďakoval aj realitnej kancelárii, že som mohol komunikovať predaj práve s nimi.

Hodnotenie: 5 / 5 | Martin

S prácou realitnej maklérky pani Kočišovej sme nadmieru spokojní. Profesionálny prístup, ochota pomôcť a poradiť aj ponad rámec pracovných povinností nás prijemne prekvapili. My žijeme momentálne mimo Slovenska a pani Kočišová za nás vybavila všetky potrebné záležitosti pri kúpe bytu. Taktiež za nás vybavuje všetky záležitosti spojené s nájmom bytu a s bytom samotným. Veľmi si vážime odvedenú prácu a preto pani Kočišovú vrelo odporúčam všetkým.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Prácu pani Kočišovej veľmi chválim. Neobrátila som sa na ňu prvýkrát a v oboch prípadoch som bola maximálne spokojná. Tentokrát išlo o zložitý predaj nehnuteľnosti s presunom hypotéky, čo vyzeralo na dosť zdĺhavý proces. So všetkými komplikáciami s ktorými sme sa stretli, si pani Kočišová poradila, reagovala veľmi promptne, profesionálne a ochotne, veľa vecí sa jej podarilo rýchlejšie ako sme predpokladali. Vďaka nej som mala pocit, že to šlo nakoniec veľmi ľahko. Bola veľmi nápomocná a odpovedala na množstvo našich otázok. Ďakujem a odporúčam. :)

Hodnotenie: 5 / 5 | Dana

Chcem sa poďakovať realitnej maklérke Ivanke Kočišovej za jej profesionálny a priateľský prístup a pomoc pri predaji dvoch nehnuteľnosti a kúpe nehnuteľnosti v inom meste .Bola som veľmi spokojná a preto odporúčam služby realitnej kancelárie BENARD a hlavne realitnej maklérke Ivanke Kočišovej .

Hodnotenie: 5 / 5 | Gabriela

S prácou pani Kočišovej som bola nadmieru spokojná. Celý realitný proces bol veľmi náročný vzhľadom na to, že sa týkal troch strán. Napriek tomu, že to bol komplikovaný "trojobchod", reagovala pani Kočišová vždy profesionálne, promptne a zároveň s úsmevom na tvári. Jej prístup ku klientom je veľmi zodpovedný a príslovie "Náš zákazník - náš pán" tu naozaj platilo. Som jej vďačná, že všetko dobre dopadlo a že si môžem naplno užívať bývanie v novom byte. Služby realitnej kancelárie BENARD budem určite odporúčať každému, kto sa rozhodne pre realizáciu v bytovej oblasti a predovšetkým služby pani Kočišovej. Ešte raz ďakujem a celému tímu prajem veľa síl! :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Marianna

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná. Chválim jej prístup k práci, ako aj ku klientom, flexibilnosť a ochotu. Za poskytnuté služby ďakujem a v budúcnosti sa veľmi rada na Mgr. Kočišovú obrátim

Hodnotenie: 5 / 5 | Ingrid

S manželom vlastníme dvojizbový byt v Prešove. Bývala v ňom dcéra, ktorá odišla pracovať do zahraničia a byt ostal prázdny. Potrebovali sme vyriešiť otázku prenájmu, a keďže sme už mali z predchádzajúceho obdobia výborné skúsenosti s Mgr. Kočišovou, obrátili sme sa na ňu. Veľmi nám pomohla, oceňujeme jej profesionálny a zároveň priateľský prístup. V prípade, že v budúcnosti budeme potrebovať služby realitnej kancelárie, určite ju oslovíme zase.

Hodnotenie: 5 / 5 | PhDr. Natália

Ohodnotiť makléra

Ponuky makléra (3)

Chcete predať,
alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Prečítajte si o ochrane osobných údajov

Makléri - Pobočka
Stará Ľubovňa

Mgr. Matej Jeleň
Mgr. Matej Jeleň
Certifikovaný realitný maklér
Rastislav Troščák
Rastislav Troščák
majiteľ realitnej kancelárie
Mgr. Lucia Malá
Mgr. Lucia Malá
Asistentka

Makléri - Pobočka Prešov

Marianna Olejarová
Marianna Olejarová
Asistent predaja
Mgr. Ivana Kočišová
Mgr. Ivana Kočišová
Asistent predaja
Sabina Lišková
Sabina Lišková
Asistent predaja
Ing. Stanislav Mojžiš
Ing. Stanislav Mojžiš
Asistent predaja
Tomáš Zakuťanský
Tomáš Zakuťanský
Asistent predaja