Mgr. Ivana Kočišová

Referencie klientov (3)

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná. Chválim jej prístup k práci, ako aj ku klientom, flexibilnosť a ochotu. Za poskytnuté služby ďakujem a v budúcnosti sa veľmi rada na Mgr. Kočišovú obrátim

Hodnotenie: 5 / 5 | Ingrid

S manželom vlastníme dvojizbový byt v Prešove. Bývala v ňom dcéra, ktorá odišla pracovať do zahraničia a byt ostal prázdny. Potrebovali sme vyriešiť otázku prenájmu, a keďže sme už mali z predchádzajúceho obdobia výborné skúsenosti s Mgr. Kočišovou, obrátili sme sa na ňu. Veľmi nám pomohla, oceňujeme jej profesionálny a zároveň priateľský prístup. V prípade, že v budúcnosti budeme potrebovať služby realitnej kancelárie, určite ju oslovíme zase.

Hodnotenie: 5 / 5 | PhDr.

S priebehom celého procesu kúpy bytu bola veľká spokojnosť. Realitnú maklérku, pani Kočišovú som kontaktovala počas víkendu, a aj napriek tomu zareagovala veľmi promptne a vyšla mi v ústrety. Oceňujem jej obetavosť, snahu, odbornosť a ľudskosť. Samotná realitná kancelária poskytla štandartný a kvalitný realitný servis. Nemám žiadne výhrady a vrelo odporúčam klientom využiť služby realitnej kancelárie BENARD. :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Mgr.

Ohodnotiť makléra

Ponuky makléra (9)

Chcete predať,
alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Makléri - Pobočka
Stará Ľubovňa

Mgr. Matej Jeleň
Mgr. Matej Jeleň
Certifikovaný realitný maklér
Rastislav Troščák
Rastislav Troščák
majiteľ realitnej kancelárie
Mgr. Lucia Malá
Mgr. Lucia Malá
Asistentka

Makléri - Pobočka Prešov

Marianna Olejarová
Marianna Olejarová
Asistent predaja
Sabina Lišková
Sabina Lišková
Asistent predaja
Ing. Stanislav Mojžiš
Ing. Stanislav Mojžiš
Asistent predaja
Tomáš Zakuťanský
Tomáš Zakuťanský
Asistent predaja