Mgr. Ivana Kočišová

Referencie klientov (4)

S prácou pani Kočišovej som bola nadmieru spokojná. Celý realitný proces bol veľmi náročný vzhľadom na to, že sa týkal troch strán. Napriek tomu, že to bol komplikovaný "trojobchod", reagovala pani Kočišová vždy profesionálne, promptne a zároveň s úsmevom na tvári. Jej prístup ku klientom je veľmi zodpovedný a príslovie "Náš zákazník - náš pán" tu naozaj platilo. Som jej vďačná, že všetko dobre dopadlo a že si môžem naplno užívať bývanie v novom byte. Služby realitnej kancelárie BENARD budem určite odporúčať každému, kto sa rozhodne pre realizáciu v bytovej oblasti a predovšetkým služby pani Kočišovej. Ešte raz ďakujem a celému tímu prajem veľa síl! :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Marianna

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná. Chválim jej prístup k práci, ako aj ku klientom, flexibilnosť a ochotu. Za poskytnuté služby ďakujem a v budúcnosti sa veľmi rada na Mgr. Kočišovú obrátim

Hodnotenie: 5 / 5 | Ingrid

S manželom vlastníme dvojizbový byt v Prešove. Bývala v ňom dcéra, ktorá odišla pracovať do zahraničia a byt ostal prázdny. Potrebovali sme vyriešiť otázku prenájmu, a keďže sme už mali z predchádzajúceho obdobia výborné skúsenosti s Mgr. Kočišovou, obrátili sme sa na ňu. Veľmi nám pomohla, oceňujeme jej profesionálny a zároveň priateľský prístup. V prípade, že v budúcnosti budeme potrebovať služby realitnej kancelárie, určite ju oslovíme zase.

Hodnotenie: 5 / 5 | PhDr. Natália

S priebehom celého procesu kúpy bytu bola veľká spokojnosť. Realitnú maklérku, pani Kočišovú som kontaktovala počas víkendu, a aj napriek tomu zareagovala veľmi promptne a vyšla mi v ústrety. Oceňujem jej obetavosť, snahu, odbornosť a ľudskosť. Samotná realitná kancelária poskytla štandartný a kvalitný realitný servis. Nemám žiadne výhrady a vrelo odporúčam klientom využiť služby realitnej kancelárie BENARD. :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Mgr. Zuzana

Ohodnotiť makléra

Ponuky makléra (2)

Chcete predať,
alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Makléri - Pobočka
Stará Ľubovňa

Mgr. Matej Jeleň
Mgr. Matej Jeleň
Certifikovaný realitný maklér
Rastislav Troščák
Rastislav Troščák
majiteľ realitnej kancelárie
Mgr. Lucia Malá
Mgr. Lucia Malá
Asistentka

Makléri - Pobočka Prešov

Marianna Olejarová
Marianna Olejarová
Asistent predaja
Sabina Lišková
Sabina Lišková
Asistent predaja
Ing. Stanislav Mojžiš
Ing. Stanislav Mojžiš
Asistent predaja
Tomáš Zakuťanský
Tomáš Zakuťanský
Asistent predaja