Referencie klientov (83)


Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

Prístup realitnej maklérky p.Lukošíkovej z realitnej kancelárie BENARD GROUP bol na 100% profesionálny, zodpovedný a zároveň ľudský. 100% maximálna spokojnosť . Skvelý prístup, ochota, časová flexibilita a rýchlosť pri predaji bytu v Prešove.Ďakujeme a Vašu realitnú kanceláriu môžem iba vrelo doporučiť.

Hodnotenie: 5 / 5 | Miroslava

Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

Maximalna spokojnost s predajom mojej nehnutelnosti cely proces prebehol rychlo a hladko Profesionalny pristup velka vdaka.

Hodnotenie: 5 / 5 | Frenky

Asistent predaja

Dobry den chcem sa velmi podakovat sa super odvedenu pracu sktorov som velmi spokojny od pana Mgr.Marek Mihalov je velmi ochotny a spravodlivy a odporucam ho kazdemu chto chce nieco kupit alebo dat nieco do prenajmu alebo na predaj Pan Mgr.Mihalov Dakujem vam velmi pekne za vsetko

Hodnotenie: 5 / 5 | Marek

Certifikovaný realitný maklér

Chcem sa v prvom rade poďakovať za profesionálny prístup p. Jeleňa pri predaji bytu. Veľmi milý, ochotný a ústretový človek. Odporúčam pri predaji nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 5 / 5 | Monika

Certifikovaný realitný maklér

Vďaka za profesionálne zvládnutý predaj bytu a želám veľa ďalších spokojných klientov!

Hodnotenie: 5 / 5 | Iveta

Asistent predaja

Dobrý deň, rád by som vyjadril spokojnosť s p. Kočišovou. Bola naozaj ústretová a šikovná. Vrelo ju odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Vladimír

Asistent predaja

Veľká spokojnosť s pani Kočišovou, pomohla nám aj pri kúpe aj predaji, ochotná, seriózna, veľmi ústretová, šikovná, no veľká vďaka z našej strany ozaj, ste pre nás TOP medzi realiťákmi, ďakujeme za všetko a prajeme veľa spokojných zákazníkov. Kašperovci

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Certifikovaný realitný maklér

So sluzbou pana Jedlena som bola velmi spokojna, mal so mnou velke strpene a urcite budem rada, ked budem moct ziskat jeho pomoc

Hodnotenie: 5 / 5 | Terezia

Asistent predaja

Mimoriadne ochotný, spravodlivý, komunikatívny,cielavedomý a v neposlednom rade erudovaný človek.

Hodnotenie: 5 / 5 | Monika

Certifikovaný realitný maklér

Pánu Mgr. Jeleňovi chceme touto cestou veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti. Z predajom sme boli nadmieru spokojní. Celý proces predaja prebehol vďaka profesionalite a odbornosti pána Mgr. Jeleňa veľmi rýchlo napriek špecifickým podmienkam predaja. Oceňujeme prístup a spoľahlivosť, ako aj ústretovosť a ochotu poradiť. Ďakujeme za kvalitné služby a priateľský prístup a rozhodne odporúčame využiť jeho služby všetkým, ktorí zvažujú kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 5 / 5 | Peter

Realitný maklér / Hypotekárny špecialista

Profesionálny prístup, ochota, ústretovosť .

Hodnotenie: 5 / 5 | Vlado

Certifikovaný realitný maklér

Vrelo odporúčam Mgr. Jeleňa. Predaj prebehol na profesionálnej úrovni, v mojom prípade expresne rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Veľmi šikovný realitný maklér. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Ďakujem za Vaše služby a prajem Vám veľa zdravia a pracovných úspechov.

Hodnotenie: 5 / 5 | Veronika

Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

S p. Lukosikovou som bol nadmieru spokojny. Vsetko vysvetlila, vybavila, viac- menej som sa o nic nestaral????velka vdaka! Urcite budem len odporucat

Hodnotenie: 5 / 5 | Pavol

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Peter

Asistent predaja

Trpezlivosť, ústretovosť a profesionalita sú vlastnosti, ktoré charakterizujú slečnu Evku Kmecovú. Ďakujem jej za pomoc ako aj za ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Ak niekto hľadá profesionála v oblasti kúpi či predaja nehnuteľnosti s ľudskou dušou a pochopením,tak mu odporúčam obrátiť sa na Evku Kmecovú. Ešte raz ďakujem. Anna

Hodnotenie: 5 / 5 | Anna

Certifikovaný realitný maklér

Rád bych touto cestou poděkoval Mgr. Jeleňovi za profesionálně odvedenou práci. Prodávali jsme rodinný dům a přestože bydlíme na Moravě a komunikace mezi námi probíhala přes telefon a mail, pan Jeleň dokázal vše zařídit. Od prezentace domu přes prohlídky, právní služby až po jednání s úřady. Ještě jednou děkujeme za váš seriozní až přátelský přístup ke klientovi a za kvalitní služby.

Hodnotenie: 5 / 5 | Josef

Certifikovaný realitný maklér

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Jeleňovi za skvelú spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Keďže nie som v mieste, kde sa nehnuteľnosť predávala, všetko fungovalo na diaľku a mne to ušetrilo veľa času, cestovania a starostí. Pán Jeleň je maklér s profesionálnym prístupom, s ochotou vysvetliť priebežne celý priebeh a postupy predaja. Mal svojím zodpovedným prístupom moju 100% dôveru. Vrelo ho odporúčam všetkým, ktorý zvažujú predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti, či už na diaľku alebo aj pri osobnej prítomnosti, ušetrí Vám to iste veľa vybavovačiek, času a starosti. Ďakujem.

Hodnotenie: 5 / 5 | Zdenka

Certifikovaný realitný maklér

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu p. Matejovi Jeleňovi, ktorý si získal moju dôveru prehľadom v oblasti realitného trhu. Celý proces predaja prebehol s vysokou profesionalitou a ústretovosťou. Zvlášť oceňujem dôsledný a zodpovedný prístup voči obidvom zúčastneným stranám, keďže ani spokojnosť kupujúceho mi nebola ľahostajná. Pán Matej Jeleň je odborník na správnom mieste a v prípade ďalšej príležitosti ho budem bez zaváhania znova kontaktovať. Rozhodne odporúčam obrátiť sa na jeho služby všetkým, ktorí uvažujú o kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 5 / 5 | Helena

Certifikovaný realitný maklér

Ďakujem Mgr. Matejovi Jeleňovi za pomoc pri predaji našej srdcovky, za jeho trpezlivosť pri mojich neustálych pochybnostiach, za dobrý predaj... . Odporúčam využiť jeho služby.

Hodnotenie: 5 / 5 | Božena

Certifikovaný realitný maklér

P.Jeleň je skvelý maklér a úžasný človek.Sme mu veľmi vďační za predaj nehnuteľnosti a následne kúpu nehnuteľnosti podľa našich požiadaviek.Je spoľahlivý a ochotný sa venovať aj mimo pracovného času.Vrelo odporúčame.

Hodnotenie: 5 / 5 | Darina

Asistent predaja

Dobry den, chcela by som sa tiez podakovat pani Kocisovej, za pomoc a podporu pri kupe bytu. Z mojho pohladu je to velmi mila, ustretova a hlavne trpezliva maklerka. Mozem len odporucat. Este raz dakujem :o)

Hodnotenie: 5 / 5 | Julia

Asistent predaja

Môžem len vrelo odporučiť. Seriózna komunikácia, profesionál so skúsenosťami, bez zaváhania skvelo odvedená práca.

Hodnotenie: 5 / 5 | Peter

Asistent predaja

Top maklér, výrečný, ochotný, sebaistý, profesionálny a veľmi sympatický.

Hodnotenie: 5 / 5 | Martin

Certifikovaný realitný maklér

Ďakujeme veľmi pekne p. Jeleňovi za predaj bytu, skvelá práca, profesionálny prístup, vybavenie všetkých papierov. Človek ktorý má rád túto prácu, maximálna spokojnosť, odporúčame.Ešte raz veľké Ďakujeme.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ľudmila

Asistent predaja

Dobry vecer chceli by sme sa zo srdca podakovat Vasej maklerke Ivane Kocisovej, ktora s nami absolvovala strastiplnu cestu predaja bytu. Kedze sme zakupili novu nehnutelnost cakali sme na nu extremne dlho a cela cesta teda predaja nasho bytu bola komplikovana nakolko sa stahovanie a dokoncenie stavby stale odkladali. Dockali sme sa po 2,5 roku a Ivana je skutocna proficka, velmi ochotna a vzdy pomohla, ako vedela. Dakujeme, ze sme spolocnymi silami dosli do ciela. Nas stary byt ma nova majitelka a nam sa vyborne byva v novom. Dakujeme este raz a prajeme vela spokojnych klientov. Ivana si super! Adamovci

Hodnotenie: 5 / 5 | Lenka

Asistent predaja

uplna SPOKOJNOST. som clovek, ktory je absolutny laik voci predaju a kupy nehnutelnosti. Pani maklerka mi stale vsetko vysvetlila a vopred upovedomila na nasledujuce kroky. Je mila, ustretova a hlavne je velmi dobra v svojej brandzi! Patri jej velka vdaka za trpezlivost a ustretovost! Mozem odporucit vsetkymi 10 ????

Hodnotenie: 5 / 5 | Tetiana

Certifikovaný realitný maklér

Som vycestovany v zahraničí od 1990 roku a rozhodol som sa predat nehnútelnost , aj napriek mojej absencii predaj prebehol velmi hladko vdaka vysokej profesionalite a skusenostiam pana Jelena. Dakujem velmi pekne a prajem vela uspechov

Hodnotenie: 5 / 5 | Daniel

Certifikovaný realitný maklér

Profesional ,určite odporučame.

Hodnotenie: 5 / 5 | Kassova

Certifikovaný realitný maklér

Mily pan Jelen, srdecna vdaka za sluzbu, ktoru ste pre nas vykonali, dost sme Vas potrapili, ale nakoniec to dobre dopadlo. Dufam, z nasi mladi susedia - aj ked trocha popracuju - budu velmi spokojni. Ja by som rada s as Vami ste osobne stretnut. Mozno ze sa zadari. Prajem Vam bohatu obchodnu zatvu.

Hodnotenie: 5 / 5 | terezia krutkova

Asistent predaja

Ústretovosť, ochota a hlavne trpezlivosť sú prívlastky, ktorými by sme definovali pani Kmecovú. Ak niekto má talent pracovať pre realitnú agentúru, je to práve ona. Všeobecne agentúra Benard je špička v tomto obore. Profesionalita pani Kmecovej je však tak vysoká, že sa to slovami nedá opísať Takže týmto hodnotím takéhoto zamestnanca ako dar, ktorý sa nedá vyvážiť zlatom. Ďakujeme za všetko a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Peter & Jarka Na záver pre celú úžasnú agentúru: Ak chceš predať - kúpiť byt Práve Benard je Tvoj tip. O nič sa Ty nestaraj Jednoducho im to daj. Evka s tímom aj ich šéf vždy uzavrú super kšeft. Predať, kúpiť byt tak hop Benard ten je proste top.

Hodnotenie: 5 / 5 | Peter

Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

Velmi sme so sestrou spokojne prebehlo rýchlo a hladko.urcite Buden odporúčať a do budúcna ešte vaše služby využijeme

Hodnotenie: 5 / 5 | Klaudia

Asistent predaja

Ďakujeme za perfektné služby a profesionálny prístup. Boli sme s predajom nášho bytu maximálne spokojní. Pani Kočišová našla vhodného kupcu veľmi rýchlo a následne prebehol celý proces bez komplikácii. Prajeme aj naďalej všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientov!

Hodnotenie: 5 / 5 | Adriana

Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

Skvely pristup, ochota, casova flexibilita a rychlost pri predaji bytu v Presove. Profesionalny pristup. Dakujem

Hodnotenie: 5 / 5 | Sandra

Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista

maximána spokojnosť, predaj nehnuteľnosti prebehol bez najmenších problémov. komunikácia a profesionalita pani Lukošíkovej na vysokej úrovni.Ďakujeme

Hodnotenie: 5 / 5 | Jan

Asistent predaja

Evka sa v práci realitného makléra úplne našla. Jej profesionalitu, ochotu a ústretovosť som mala možnosť zažiť na vlastnej koži, keď mi pomáhala s kupou garáže. Ani neviem ako sa to všetko stalo, ale mala som zrazu zmluvu, návrh na vklad do katastra a kľúče od garáže v ruke. :-) O nič som sa nemusela starať, všetko vysvetlila, zariadila. Proste neriadená maklérska strela :-). Evka ešte raz jedno veľké DAKUJEM. Michaela

Hodnotenie: 5 / 5 | Michaela

Asistent predaja

Veľmi flexibilná, ochotná, samostatná a šikovná maklérka. Odporúčam každému kto chce predať nehnuteľnosť rýchlo a bez zbytočných starosti či stresov, ústretový prístup pani maklérky sa nám veľmi páčil a potešil. Nezaťažovala nás zbytočnosťami a všetko vybavila za nás, ak by sme v budúcnosti potrebovali znova pomôcť s predajom určite by sme sa obrátili len na Mgr. Ivanu Kočišovu :)

Hodnotenie: 5 / 5 | Janka

Asistent predaja

Ako veľmi som sa obával predaja bytu, tak som bol na konci nadšený. Pani maklérka presne ovládala celý postup, veľkú väčšinu úkonov zrealizovala sama. Nakoniec zorganizovala príjemné stretnutie v agentúre, kde sme spolu s manželkou a kupujúcimi podpísali pripravené doklady a absolvovali krátku prechádzku ( banka, notár ). Proste sen. Zase raz sa mi potvrdilo, že keď natrafite na odborníka, tak je radosť riešiť akýkoľvek problém. A nakoniec už len veliká, srdečná vďaka pani maklérke.

Hodnotenie: 5 / 5 | Tono

Certifikovaný realitný maklér

Som veľmi spokojná s prácou p. makléra, ústretovosťou, ochotou sa mi venovať mimo pracovného času, odvozom, keď som to potrebovala, milým prístupom. Vrelo odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Spokojná klientka

Certifikovaný realitný maklér

V priebehu roka 2019 sme spoločne bez problémov a k spokojnosti všetkých zúčastnených strán zvládli kúpu aj predaj nehnuteľnosti. Oceňujeme prístup a spoľahlivosť ako aj ústretovosť a ochotu poradiť. Takže ešte raz ďakujeme za spoluprácu.

Hodnotenie: 5 / 5 | rod.

Certifikovaný realitný maklér

Odbornik vo svojej brandži s jeho schopnosťami.Vďaka jeho orístupu prebehlo sťahovanie mojich rodičov bezproblémovo.

Hodnotenie: 5 / 5 | Monika

Asistent predaja

Férové jednanie, ochotný prístup a skvelá komunikácia. Vysvetlil nám všetko, čomu sme pri prvej kúpe bytu nerozumeli. Ďakujeme :)

Hodnotenie: 5 / 5 | Natalia

Asistent predaja

Tento proces kúpy nehnuteľnosti prekonal všetky moje očakávania a doterajšie skúsenosti. Bol úplne bez problémov a prebehol naozaj rýchlo. Veľmi si cením najmä ľudskosť, trpezlivosť a profesionálny prístup. Pani Kmecová je veľmi príjemný a milý človek, ktorý sa vo svojom odbore maximálne vyzná a svoju prácu robí na vysokej a profesionálnej úrovni. Jednoznačne odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Lukáš

majiteľ realitnej kancelárie

V Lubovni top, vybavi vsetko, co je potrebne - rychlo a spravne.

Hodnotenie: 5 / 5 | Roman

Asistent predaja

Profesionálny a ľudský prístup.100%spokojnost.Odporučam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Katarina

Certifikovaný realitný maklér

Mne velmi pomohol tym ze vdaka nemu mam bývanie

Hodnotenie: 5 / 5 | Dusan

Asistent predaja

S manzelom sme mali skusenost s viacerymi realitnymi maklermi,ale pani Evka Kmecova preskocila nase ocakavania,pretoze sa s nou vyborne spolupracuje.Nezavadza je pohotova kedykolvek sme nieco potrebovali,veri si vo svojom obore a hlavne bola vzdy uprimne vysmiata,co svedci o tom,ze ju ta praca velmi bavi.Touto cestou jej chceme podakovat a mozeme pani Evku len a len odporucat.V buducnosti ak budeme potrebovat pomoc realitneho maklera,tak uz vieme na koho sa jednoznacne obratit;)

Hodnotenie: 5 / 5 | Sisa

Asistent predaja

Pred časom sme prostredníctvo RK Benard predávali byt a našim realitným maklérom bola pani Kočišová. Môžeme vyzdvihnúť ozaj skvelú komunikáciu, flexibilitu a spoľahlivosť. Celý predaj sme mohli pustiť z hlavy a plne sa spoľahnúť na našu maklérku. Vzhľadom na to, že sa predaj uskutočňoval počas letných prázdnin ozaj oceňujeme to, že za nás vyriešila všetko, k veľkej spokojnosti, kedykoľvek pripravená poradiť a zodpovedať na naše otázky. Ešte raz veľká vďaka!!! Budeme Vás odporúčať ďalej!

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Asistent predaja

Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať realitnej konzultantke sl. Evke Kmecovej za jej pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Kedže sme v uvedenej oblasti nemali žiadne skúsenosti, uvedomovali sme si hlavne možné riziká, spojené s kúpou bytu. Prvý telefonický a následne priamy kontakt so sl. Kmecovou nás ale veľmi rýchlo presvedčil o opaku. Okrem vysoko profesionálneho a zároveň ľudského prístupu sme boli milo prekvapené jej mimoriadnou ochotou pracovať aj nad rámec svojich povinností. Ešte raz srdečne ďakujeme a vrelo odporúčame všetkým kupujúcim/predávajúcim. Ľudmila a Daniela

Hodnotenie: 5 / 5 | Ľudmila a

Certifikovaný realitný maklér

Maklér s veľkým M, profesne i osobnostne. Len vďaka jeho cenným skúsenostiam sme pri predaji a následnej kúpe nehnuteľností, len získali. Ďakujeme

Hodnotenie: 5 / 5 | Lucia

Certifikovaný realitný maklér

Dakujem P.Jelenovi, som nad mieru spokojny-rychly pristup ochota proste top odporucam

Hodnotenie: 5 / 5 | Lukas Cesak

Certifikovaný realitný maklér

Srdečne ďakujem p. Jeleňovi za predaj nehnuteľnosti, je profesionál , skvelý maklér, skvelá spolupráca. Odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 |

Certifikovaný realitný maklér

So sprostredkovaním predaja mojej nehnuteľnosti som bola veľmi spokojná. P. Jeleň je skvelý maklér, má profesionálny prístup, je ústretový, ochotný a spoľahlivý. Vrelo odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Gabriela

Asistent predaja

Chcem sa poďakovať pani Kočišovej za jej ústretovosť a osobitý prístup pri riešení predaja nehnuteľnosti. Rád by som sa poďakoval aj realitnej kancelárii, že som mohol komunikovať predaj práve s nimi.

Hodnotenie: 5 / 5 | Martin

Certifikovaný realitný maklér

Ustretova komunikacia a profesionalna praca ma velmi prijemne prekvapila. Som nadmieru spokojny.

Hodnotenie: 5 / 5 | Martin

Asistent predaja

S prácou realitnej maklérky pani Kočišovej sme nadmieru spokojní. Profesionálny prístup, ochota pomôcť a poradiť aj ponad rámec pracovných povinností nás prijemne prekvapili. My žijeme momentálne mimo Slovenska a pani Kočišová za nás vybavila všetky potrebné záležitosti pri kúpe bytu. Taktiež za nás vybavuje všetky záležitosti spojené s nájmom bytu a s bytom samotným. Veľmi si vážime odvedenú prácu a preto pani Kočišovú vrelo odporúčam všetkým.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Certifikovaný realitný maklér

S priebehom nákupu nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Všetko bolo vybavené rýchlo a bez problémov. Taktiež oceňujem profesionálny prístup a veľkú mieru flexibility.

Hodnotenie: 5 / 5 | Tomáš

Asistent predaja

Marianka, vy ste profesionál a úžasný človek s charakterom a srdiečkom na správnom mieste. Dá sa na Vás stále spoľahnúť a som šťastná, že v ťažkej situácii som natrafila na Vás, vašu ľudskosť ale hlavne ochotu a profesionalitu. Nech sa Vám darí a prajem vám z celého srdca veľa spokojných klientov.

Hodnotenie: 5 / 5 | Mária

Asistent predaja

Prácu pani Kočišovej veľmi chválim. Neobrátila som sa na ňu prvýkrát a v oboch prípadoch som bola maximálne spokojná. Tentokrát išlo o zložitý predaj nehnuteľnosti s presunom hypotéky, čo vyzeralo na dosť zdĺhavý proces. So všetkými komplikáciami s ktorými sme sa stretli, si pani Kočišová poradila, reagovala veľmi promptne, profesionálne a ochotne, veľa vecí sa jej podarilo rýchlejšie ako sme predpokladali. Vďaka nej som mala pocit, že to šlo nakoniec veľmi ľahko. Bola veľmi nápomocná a odpovedala na množstvo našich otázok. Ďakujem a odporúčam. :)

Hodnotenie: 5 / 5 | Dana

Asistent predaja

Chcem sa poďakovať realitnej maklérke Ivanke Kočišovej za jej profesionálny a priateľský prístup a pomoc pri predaji dvoch nehnuteľnosti a kúpe nehnuteľnosti v inom meste .Bola som veľmi spokojná a preto odporúčam služby realitnej kancelárie BENARD a hlavne realitnej maklérke Ivanke Kočišovej .

Hodnotenie: 5 / 5 | Gabriela

Certifikovaný realitný maklér

Ďakujem za profesionálny prístup k predaju bytu pána Jeleňa vrele odporúčam môžte sa nanho spoľahnúť v každom smere.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ľubomír

Asistent predaja

"Pani Kmecová. Este raz Vám s manželom ďakujeme za Vašu pomoc pri kúpe našej nehnuteľnosti. Napriek komplikovanému rokovaniu, sa vďaka Vám nakoniec kúpa nášho bytu mohla uskutočniť. Veľmi sme si ocenili Vašu trpezlivosť, ľudskosť, ochotu a Váš profesionálny prístup. Taktiež Vám ďakujeme, že ste s nami vyriešili aj administratívne záležitosti, ako prevod na katastrálnom úrade a prepis energií. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej budúcej práci. S pozdravom. Andrea a Sébastien G. "

Hodnotenie: 5 / 5 | Andrea a

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Marianna

Asistent predaja

Asistentka predaja riešila všetky náležitosti maximálne promptne a vyjadrujem maximálnu spokojnosť s jej ústretovým prístupom a profesionálnym postupom pri predaji nehnuteľnosti.

Hodnotenie: 5 / 5 | L.N.

Asistent predaja

S prácou pani Kočišovej som bola nadmieru spokojná. Celý realitný proces bol veľmi náročný vzhľadom na to, že sa týkal troch strán. Napriek tomu, že to bol komplikovaný "trojobchod", reagovala pani Kočišová vždy profesionálne, promptne a zároveň s úsmevom na tvári. Jej prístup ku klientom je veľmi zodpovedný a príslovie "Náš zákazník - náš pán" tu naozaj platilo. Som jej vďačná, že všetko dobre dopadlo a že si môžem naplno užívať bývanie v novom byte. Služby realitnej kancelárie BENARD budem určite odporúčať každému, kto sa rozhodne pre realizáciu v bytovej oblasti a predovšetkým služby pani Kočišovej. Ešte raz ďakujem a celému tímu prajem veľa síl! :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Marianna

Asistent predaja

Jedno veľké ďakujem patrí realitnej agentke slečne Kmecovej. Jej celkový prístup k predaju nášho bytu nás milo prekvapil. Veľmi milá,ochotná osoba. Nemali sme žiadne starosti, bola ochotná kedykoľvek zodpovedať naše otázky. Slečna Kmecová sa postarala o rýchly a bezproblémový predaj nášho bytu. Môžme len odporúčať. Daniela a Imrich K.

Hodnotenie: 5 / 5 | Daniela

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Lenka

Certifikovaný realitný maklér

Aj napriek viacerým problémom, kúpaj nehnuteľnosti prebehla v pomerne krátkej dobe. Spokojnost, palec hore. Ďakujem

Hodnotenie: 5 / 5 | David

Certifikovaný realitný maklér

Sympaticky a mily profesional, bezproblemovy predaj bytu. Vrelo odporucam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Anton

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 |

Asistent predaja

U slečny Kmecovej oceňujem príjemné vystupovanie a empaticky prístup. Na prvý pohľad prísne pôsobiaca mlada dáma, ktorá ma profesionálne vystupovanie a prístup k práci. Oceňujem, že neváhala zdvihnúť telefón a poradiť mi aj v čase, ktorý bol už mimo jej pracovného času. Taktiež si vážim jej flexibilitu a pomoc pri komunikácii s katastrálnym úradom. Veľmi mi to pomohlo vzhľadom na pracovnú vyťaženosť. Ešte raz, veľmi pekne Vám ďakujem za energicky a flexibilný prístup k riešeniu daných situácii. Ste skvela v práci, ktorú robíte :) S pozdravom, Zuzana Kočišova

Hodnotenie: 5 / 5 | Zuzana

Certifikovaný realitný maklér

Skvely makler, skvela spolupraca, vsetko vybavil a zariadil za mna, mne boli okolnosti dokladne vysvetlene. Bola som potrebna len na podpisy. Urcite p. Jelena odporucam vo svojej praci je profesional.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ivana

Certifikovaný realitný maklér

Bol som odcestovaný. p. Jeleň všetko vyriešil za mňa. Predané za viac ako som chcel. Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Ľubomír

Asistent predaja

Realitná maklérka Eva Kmecová je maximálne zanietená pre svoju prácu, s mimoriadne ľudským prístupom, vždy ochotná a ústretová. Ďakujem jej za všestrannú pomoc a profesionálnu zdatnosť pri predaji našej nehnuteľnosti. MUDr. Kušnírová Agáta

Hodnotenie: 5 / 5 | Eva

Asistent predaja

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná. Chválim jej prístup k práci, ako aj ku klientom, flexibilnosť a ochotu. Za poskytnuté služby ďakujem a v budúcnosti sa veľmi rada na Mgr. Kočišovú obrátim

Hodnotenie: 5 / 5 | Ingrid

Asistent predaja

S manželom vlastníme dvojizbový byt v Prešove. Bývala v ňom dcéra, ktorá odišla pracovať do zahraničia a byt ostal prázdny. Potrebovali sme vyriešiť otázku prenájmu, a keďže sme už mali z predchádzajúceho obdobia výborné skúsenosti s Mgr. Kočišovou, obrátili sme sa na ňu. Veľmi nám pomohla, oceňujeme jej profesionálny a zároveň priateľský prístup. V prípade, že v budúcnosti budeme potrebovať služby realitnej kancelárie, určite ju oslovíme zase.

Hodnotenie: 5 / 5 | PhDr. Natália

Asistent predaja

S priebehom celého procesu kúpy bytu bola veľká spokojnosť. Realitnú maklérku, pani Kočišovú som kontaktovala počas víkendu, a aj napriek tomu zareagovala veľmi promptne a vyšla mi v ústrety. Oceňujem jej obetavosť, snahu, odbornosť a ľudskosť. Samotná realitná kancelária poskytla štandartný a kvalitný realitný servis. Nemám žiadne výhrady a vrelo odporúčam klientom využiť služby realitnej kancelárie BENARD. :-)

Hodnotenie: 5 / 5 | Mgr. Zuzana

Asistent predaja

Vynikajúca komunikácia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Drahomír

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Viliam

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 4 / 5 | Jakub

Certifikovaný realitný maklér

Človek, ktorý sa fakt rozumie realitám.

Hodnotenie: 5 / 5 | Jakub

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 4 / 5 | Jakub

Asistent predaja

Bez slovného hodnotenia.

Hodnotenie: 5 / 5 | Monika

Chcete predať,
alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Makléri - Pobočka
Stará Ľubovňa

Mgr. Matej Jeleň
Mgr. Matej Jeleň
Certifikovaný realitný maklér
Rastislav Troščák
Rastislav Troščák
majiteľ realitnej kancelárie
Ing. Zuzana  Troščáková
Ing. Zuzana Troščáková
Realitný maklér / Hypotekárny špecialista
Mgr. Lucia Malá Savčáková
Mgr. Lucia Malá Savčáková
Asistentka
Ivana Čubová
Ivana Čubová
Agenda poľnohospodárskych pozemkov
  • komplexné služby v oblasti poľnohospodárskej prvovýroby
  • vysporiadanie pozemkov: kúpa, predaj
  • evidencia nájomného poľnohospodárskych pozemkov
  • vytváranie textových a grafických výstupov

Makléri - Pobočka Prešov

Marianna Olejarová
Marianna Olejarová
Asistent predaja
Mgr. Ivana Kočišová
Mgr. Ivana Kočišová
Asistent predaja
Ing. Stanislav Mojžiš
Ing. Stanislav Mojžiš
Asistent predaja
Tomáš Zakuťanský
Tomáš Zakuťanský
Asistent predaja
Mgr. Jana Lukošíková
Mgr. Jana Lukošíková
Certifikovaný realitný maklér / Hypotekárny špecialista
Mgr. Marek Mihaľov
Mgr. Marek Mihaľov
Asistent predaja