Eva Kmecová

Asistent predaja

MILUJEM svoju prácu :) Je úžasné keď sa Vaša práca stane aj Vaším koníčkom ako v mojom prípade. A ak to spojíte s výborným kolektívom ako my v BENARDE tak potom pracovať je RADOSŤ!    V realitnom trhu pracujem od roku 2014 a za tento čas som uzatvorila množstvo úspešných obchodov a odovzdala nehnuteľnosti novým majiteľom. Skúsenosti, ktoré som získala sú nenahraditeľné aj pri uzatváraní ďalších obchodov.

Referencie klientov (7)

Tento proces kúpy nehnuteľnosti prekonal všetky moje očakávania a doterajšie skúsenosti. Bol úplne bez problémov a prebehol naozaj rýchlo. Veľmi si cením najmä ľudskosť, trpezlivosť a profesionálny prístup. Pani Kmecová je veľmi príjemný a milý človek, ktorý sa vo svojom odbore maximálne vyzná a svoju prácu robí na vysokej a profesionálnej úrovni. Jednoznačne odporúčam.

Hodnotenie: 5 / 5 | Lukáš

S manzelom sme mali skusenost s viacerymi realitnymi maklermi,ale pani Evka Kmecova preskocila nase ocakavania,pretoze sa s nou vyborne spolupracuje.Nezavadza je pohotova kedykolvek sme nieco potrebovali,veri si vo svojom obore a hlavne bola vzdy uprimne vysmiata,co svedci o tom,ze ju ta praca velmi bavi.Touto cestou jej chceme podakovat a mozeme pani Evku len a len odporucat.V buducnosti ak budeme potrebovat pomoc realitneho maklera,tak uz vieme na koho sa jednoznacne obratit;)

Hodnotenie: 5 / 5 | Sisa

Chceli by sme sa aj touto cestou poďakovať realitnej konzultantke sl. Evke Kmecovej za jej pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Kedže sme v uvedenej oblasti nemali žiadne skúsenosti, uvedomovali sme si hlavne možné riziká, spojené s kúpou bytu. Prvý telefonický a následne priamy kontakt so sl. Kmecovou nás ale veľmi rýchlo presvedčil o opaku. Okrem vysoko profesionálneho a zároveň ľudského prístupu sme boli milo prekvapené jej mimoriadnou ochotou pracovať aj nad rámec svojich povinností. Ešte raz srdečne ďakujeme a vrelo odporúčame všetkým kupujúcim/predávajúcim. Ľudmila a Daniela

Hodnotenie: 5 / 5 | Ľudmila a

"Pani Kmecová. Este raz Vám s manželom ďakujeme za Vašu pomoc pri kúpe našej nehnuteľnosti. Napriek komplikovanému rokovaniu, sa vďaka Vám nakoniec kúpa nášho bytu mohla uskutočniť. Veľmi sme si ocenili Vašu trpezlivosť, ľudskosť, ochotu a Váš profesionálny prístup. Taktiež Vám ďakujeme, že ste s nami vyriešili aj administratívne záležitosti, ako prevod na katastrálnom úrade a prepis energií. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej budúcej práci. S pozdravom. Andrea a Sébastien G. "

Hodnotenie: 5 / 5 | Andrea a

Jedno veľké ďakujem patrí realitnej agentke slečne Kmecovej. Jej celkový prístup k predaju nášho bytu nás milo prekvapil. Veľmi milá,ochotná osoba. Nemali sme žiadne starosti, bola ochotná kedykoľvek zodpovedať naše otázky. Slečna Kmecová sa postarala o rýchly a bezproblémový predaj nášho bytu. Môžme len odporúčať. Daniela a Imrich K.

Hodnotenie: 5 / 5 | Daniela

U slečny Kmecovej oceňujem príjemné vystupovanie a empaticky prístup. Na prvý pohľad prísne pôsobiaca mlada dáma, ktorá ma profesionálne vystupovanie a prístup k práci. Oceňujem, že neváhala zdvihnúť telefón a poradiť mi aj v čase, ktorý bol už mimo jej pracovného času. Taktiež si vážim jej flexibilitu a pomoc pri komunikácii s katastrálnym úradom. Veľmi mi to pomohlo vzhľadom na pracovnú vyťaženosť. Ešte raz, veľmi pekne Vám ďakujem za energicky a flexibilný prístup k riešeniu daných situácii. Ste skvela v práci, ktorú robíte :) S pozdravom, Zuzana Kočišova

Hodnotenie: 5 / 5 | Zuzana

Realitná maklérka Eva Kmecová je maximálne zanietená pre svoju prácu, s mimoriadne ľudským prístupom, vždy ochotná a ústretová. Ďakujem jej za všestrannú pomoc a profesionálnu zdatnosť pri predaji našej nehnuteľnosti. MUDr. Kušnírová Agáta

Hodnotenie: 5 / 5 | Eva

Ohodnotiť makléra

Ponuky makléra (5)

Chcete predať,
alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Prečítajte si o ochrane osobných údajov

Makléri - Pobočka
Stará Ľubovňa

Mgr. Matej Jeleň
Mgr. Matej Jeleň
Certifikovaný realitný maklér
Rastislav Troščák
Rastislav Troščák
majiteľ realitnej kancelárie
Mgr. Lucia Malá Savčáková
Mgr. Lucia Malá Savčáková
Asistentka

Makléri - Pobočka Prešov

Marianna Olejarová
Marianna Olejarová
Asistent predaja
Mgr. Ivana Kočišová
Mgr. Ivana Kočišová
Asistent predaja
Ing. Stanislav Mojžiš
Ing. Stanislav Mojžiš
Asistent predaja
Tomáš Zakuťanský
Tomáš Zakuťanský
Asistent predaja